property index k110


 
SITUATION
 prachtige panoramische positie
COMFORT
 bewoonbaar zonder comfort
TYPE
 typisch boerenhuis
WATER/  ELEKTRA
ja
 OPPERVLAKTE
  ongeveer 400m2 + bijgebouw
TELEFOON
nog aan te leggen
LAND
ongeveer 1 hectare
VERWARMING
open haarden
STRUCTURE
 .
SANITAIR
eenvoudige badkame
MUREN
  (bak)stenen
TOEGANG
 via gemeentelijke weg
DAK
houten balken met “monks&nuns” dakpannen
AFSTANDEN
  vliegveld: ANCONA   km
CAGLI (all schools and hospital): 6 km
VLOEREN
  plavuizen
GEMEENTE
 CAGLI 
Omschrijving
 Dit is een grotendeels bewoonbare boerenwoning in een prachtige 
omgeving, hoog boven een vallei en uitkijkend op de hoogste ber van de omgeving, de Monte Catria (1700m)
De Duitse eigenaren hebben een deel van het huis bewoonbaar gemaakt maar op een zeer eenvoudige manier. U zou er een vakantie door kunnen brengen maar om er echt comfortabel te kunnen wonen heeft u nog zo'n 150.000 euro nodig voor de nodige aanpassingen. Het is een solide huis. Waar het aan ontbreekt is een moderne infrastructuur. U kunt uiteraard ook het gehele object naar wens renoveren en indelen naar eigen smaak, ruimten 
vergroten of verkleinen, openslaande deuren naar de tuin laten plaatsen etc. Het dichtstbijzijnde stadje is Cagli (6 km). Hier treft u ook de snelweg Fano-Rome. In ruim een half uur bent u aan zee en het is een uur rijden naar het vliegveld van Ancona.
Het huis is zeer geschikt als familiehuis maar het kan ook worden 
ingericht als Bed& Breakfast. Het huis zou ook verdeeld kunnen worden worden in 4 appartementen met een 5e appartement in het bijgebouw.
PRIJS: 350.000,00 EURO
package-deal (direct klaar voor bewoning op basis van uw wensen)
600.000,00 EURO
home